Yükleniyor...

Gönlüferah Otelleri Hakkında

1890 yılından beri nesilden nesile aktarılan bir miras niteliği taşımakta olan Gönlüferah Hotel üstün hizmet kalitesi,78 oda ve 156 yatak kapasitesiyle şehrin en seçkin termal otelidir.


23 Haziran 2024 Pazar

1890 yılından bu yana hizmet vermekte olan Gönlüferah Hotel, geçmişten günümüze, Gönlüferah misafirperverliğini konuklarına sunduğu eşsiz olanaklarla hissettirmektedir.

1900’lü yıllarda Nazım HİKMET ’ in şiirlerine konu olmuş ve dizelerinde “Bursa’da Ferah Feza Oteli” olarak anılmıştır.

Çam ağaçları altındaki bahçesi ve eşsiz Bursa manzarası ile geçmişten günümüze birçok ünlü ismi misafir etmiştir. Ünlü Amerikalı yönetmen
Elia KAZAN, ünlü Türk bestekar Avni ANIL ve 8. Cumhurbaşkanı Turgut ÖZAL gibi önemli şahsiyetler, Gönlüferah Hotel’in misafirleri arasındadır.

Sırasıyla 1984 ve 2014 yıllarında geçirdiği restorasyonlardan sonra, Gönlüferah Hotel, tarihi Osmanlı yapısını konforla birleştirmiş olup, eşsiz manzarası ile misafirlerine güzel anılar sunmaktadır.
 

Konfor ve şıklık yeniden anlam buluyor...

1890 yılından beri nesilden nesile aktarılan bir miras niteliği taşımakta olan Gönlüferah Hotel üstün hizmet kalitesi,78 oda ve 156 yatak kapasitesiyle şehrin en seçkin termal otelidir. Özel aile ve genel hamamlarıyla, termal SPA’sı ve eşsiz Bursa manzarasına sahip Fitness merkeziyle Gönlüferah Hotel, misafirlerinin yenilenmiş hissetmelerini sağlamaktadır.

Profesyonel servis anlayışı ile Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin tatların bir araya geldiği restoranları ile misafirlerine unutulmaz lezzetler sunmaktadır. Keyifli dakikalar geçireceğiniz “Tredici 13" yaz akşamlarının vazgeçilmez mekânıdır.

 

Muhteşem bir konumdan, muhteşem bir manzara...

1978 yılından bu yana modern şehir oteli konseptiyle hizmet vermekte olan Gönlüferah City, 2015 yılında geçirdiği büyük restorasyon ile misafirlerine konforu ve keyfi bir arada yaşatmaktadır.

Modern ve şık döşenmiş toplam 90 odası ve 180 yatak kapasitesi ile, Gönlüferah misafirperverliği ile konuklarına hizmet vermektedir.

Son teknoloji ses ve görüntü ekipmanları, kusursuz servis ve etkileyici f&b hizmetleri ile misafirlerine toplantı ve banket hizmetleri de sunmaktadır.


Menülerimizi İnceleyin

Barbekü ve Deniz Menü Alternatiflerinden Biri Sizin İçin...

Sultan Barbekü Menü

Sultan Barbekü Menü

Şehzade Barbekü Menü

Şehzade Barbekü Menü

Standart Barbekü Menü

Standart Barbekü Menü

Sultan Deniz Menü

Sultan Deniz Menü

Şehzade Deniz Menü

Şehzade Deniz Menü